Exkluzívny partner spoločnosti

 

     

                               

                                      

PRIEMYSELNÁ AUTOMATIZÁCIA,   JEDNOÚČELOVÉ STROJE,       MONTÁŽNE LINKY A TECHNOLÓGIE ULTRAZVUKOVÉHO ZVÁRANIA PLASTOV PRE VÁS.

        Spoločnosť SPOZA s.r.o združuje ľudí s teoretickými a dlhoročnými praktickými znalosťami v oblasti priemyselnej automatizácie, riadenia technologických procesov a priemyselných technológií  zvárania plastov a ultrazvukového čistenia. 

         Našim obchodným partnerom poskytujeme komplexné služby, ktorých súčasťou sú školenia zamerané na objasnenie princípov fungovania technologických procesov, pomoc pri výbere vhodnej technológie,  návrh, výroba, servis vlastných automatizačných zariadení, montážnych a technologických liniek ako aj predaj a autorizovaný servis značkových technologických zariadení zvárania plastov MECASONIC. Návrh a výroba sonotród. Vykonávame opravy a modernizáciu priemyselných strojov a zariadení a zároveň školenia údržby a prevádzky strojných a technologických zariadení. 

        Pri našej činnosti využívame najnovšie trendy v oblasti priemyselnej automatizácie a rozhraní človek stroj (HMI). Pri návrhu a konštrukcií využívame pokrokové softwarové nástroje ako sú 3D CAD SolidWorks, CAE EPLAN Electic a EPLAN Fluid.

        Naša spoločnosť je certifikovaná na normu  ISO 9001.